Başkan Alan, yaptığı açıklamada, "Belediyemiz bugün yine tarihi bir güne tanıklık etti. Dünya liderimizi belediyemizde ağırlamanın gururu ve mutluluğu paha biçilemez" ifadelerini kullandı. Alan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın şehre ve belediyeye olan desteklerinden dolayı minnettar olduklarını belirtti ve "Allah'ın izni, kıymetli hemşehrilerimizin teveccühü ve Sayın Cumhurbaşkanımızın desteği ile şehrimizi marka şehir haline getirmeye devam edeceğiz inşallah" dedi.
2024 - Yerel Seçimleri
Yayınlanma: 10 Şubat 2024 - 19:58
Başkan Selim Alan, "Dünya liderimizi belediyemizde ağırlamanın gururu paha biçilemez"
Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı belediye binasında ağırlamanın gururunu ve mutluluğunu dile getirdi.
2024 - Yerel Seçimleri
10 Şubat 2024 - 19:58